Privātuma Politika

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat šiem datu lietošanas un apstrādes noteikumiem.

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Internetveikalā www.zeve.lv personas datu apstrādātājs ir SIA SALVE, reģ.nr. 40103087252, atrodas Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006, e-pasts: [email protected] 

Kādi personas dati tiek apstrādāti

Vārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese; piegādes adrese; bankas konta numurs; preču un pakalpojumu izmaksas un dati, kas saistīti ar maksājumiem (pirkumu vēsture).

Kāpēc tiek apstrādāti personas dati

Personas dati tiek izmantoti, lai pārvaldītu klienta pasūtījumus un piegādātu preces. Pirkuma vēstures dati (iegādes datums, preces, daudzums, klienta dati) tiek izmantoti, lai sagatavotu iegādāto preču un pakalpojumu kopsavilkumus un analizētu klientu vēlmes. Bankas konta numuru izmanto, lai atlīdzinātu maksājumus klientam. Personas dati, piemēram, e-pasts, tālruņa numurs un klientu vārds, tiek apstrādāti, lai risinātu jautājumus, kas saistīti ar preču un pakalpojumu sniegšanu.

Juridiskais pamats

Personas dati tiek apstrādāti, lai pildītu līgumu ar klientu. Personas datus apstrādā, lai veiktu juridiskas saistības (piemēram, grāmatvedība un patērētāju sūdzību risināšana).

Personas datu saņēmēji

Vārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese tiek nosūtīta klienta izvēlētajam transporta pakalpojumu sniedzējam. Ja preces piegādā ar kurjeru, klienta adrese tiek nosūtīta kopā ar kontaktinformāciju.

Drošība un piekļuve datiem

 Personas datiem var piekļūt internetveikala www.zeve.lv darbinieki, lai atrisinātu tehniskos jautājumus, kas saistīti ar tiešsaistes veikala izmantošanu un sniegtu klientu atbalstu.  Internetveikals www.zeve.lv veic atbilstošus fiziskus, organizatoriskus un IT drošības pasākumus, lai aizsargātu personas datus pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, zudumu, pārveidošanu vai neatļautu piekļuvi un atklāšanu.

Piekrišanas atsaukšana

Ja personas datus apstrādā, pamatojoties uz klienta piekrišanu, klientam ir tiesības atsaukt savu piekrišanu, paziņojot par to internetvekalam www.zeve.lv pa e-pastu.

Glabāšana

Personas dati tiek izdzēsti, kad tiek slēgts tiešsaistes veikala klienta konts, ja vien datu glabāšana nav nepieciešama grāmatvedībai, vai patērētāju strīdu izšķiršanai. Tiešsaistes pirkumiem, kas veikti bez klienta konta, iegādes vēsture tiek glabāta trīs gadus.

Strīdu gadījumos, kas saistīti ar maksājumiem un patērētāju strīdiem, personas dati tiek glabāti līdz prasījuma apmierināšanai vai līdz noilguma termiņa beigām. Personas dati, kas nepieciešami grāmatvedības vajadzībām, tiek glabāti septiņus gadus.

Dzēšana

Personas datu dzēšanai ir jāsazinās ar internetveikalu www.zeve.lv pa e-pastu. Uz dzēšanas pieprasījumiem atbild ne vēlāk kā viena mēneša laikā un norāda dzēšanas laiku.

Tiešā mārketinga ziņojumi

E-pasta adrese un tālruņa numurs tiek izmantoti tiešā mārketinga ziņojumu nosūtīšanai, ja klients ir devis attiecīgu piekrišanu. Ja klients nevēlas saņemt tiešos mārketinga ziņojumus, klientam  jāsazinās ar internetveikala www.zeve.lv personālu.

Sīkdatnes

Internetveikala www.zeve.lv tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes tehnoloģiju, lai apkopotu informāciju par vietnes izmantošanu un atšķirtu lietotājus, lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatne ir maza teksta fails, kas tiek nosūtīts uz jūsu pārlūkprogrammu un saglabāts lietotāja ierīcē.

Mēs izmantojam sekojošas sīkdatnes: sesijas sīkdatnes, kas tiek automātiski dzēstas pēc katra apmeklējuma; pastāvīgas sīkdatnes, kas paliek pēc atkārtota apmeklējuma; trešo personu sīkdatnes, kuras izmanto tīmekļa lapas, kas ir saistītas ar mūsu vietni (piemēram, Facebook, bankas). Mēs nekontrolējam šo trešo personu sīkdatnes, tādēļ, lūdzu, izlasiet par to sīkdatņu politiku apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas